Avatar uživatele
bolak

Je nějaká písnička, kterou vyloženě nesnášíte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? mojitek, iceT, barnajka, akvidzerp, vlk samotař, anonym před 4334 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Není žádná píseň kterou bych vyloženě nesnášela. Některé se mi sice líbí o něco méně, ale i ty si klidně poslechnu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Jakákoliv,která se v rádiu opakuje 100× za den,jako by nebylo nic jiného ke hraní.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Alesh

Já takovou tu písničku, jak se tam zpívá: … akáty šumí šušušu šušušu šepotám. To mám chuť do toho rádia třísknout, ještě než ho okamžitě po rozpoznání této písně přelaďuji. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Heja, heja…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Rap,house,techno a všechno co dělá tuc tuc tuc.To když slyším,tak pěním.A nejhorší je,když slyším nějakou starší písničku předělanou na tuc tuc a někdo do toho rapuje:-(Nedávno jsem slyšel takto zmrvenou Lásko má já stůňu.Jinak mi nevadí ani dechovka (tu poslouchala babička),ani vážná hudba.Vážná hudba má mnoho společného např.s gotickým metalem,který poslouchám.
Doplňuji:
Ještě jsem si vzpoměl,že nemám rád Evu a Vaška,to jsou strašný opičáci:-)Jinak mi nevadí ani starší písničky od Gotta,toho rád pomlouvám jen před tchyní,má ho ráda a vždycky jí tím rozčiluju:-)

Upravil/a: Rocker

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

dychovky, trávnice. To idem z kože vyletieť.
konkrétna pesnička ani nie, skôr štýl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucijej

Mě vždycky nehorázně vytáčela písnička Ztratila Lucinak bačkorku :D
ale naštěstí v dnešní době ji vůbec nehrajou.......

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=HCQPBgy-oJE

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Doomik

Půlnoční – Václav Neckář
a vsěchny od Bruna Marse

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vlk samotař

Rep to bych vylít z kůže.
Doplňuji:
Oprava:Rap

Upravil/a: vlk samotař

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Anka1597

Všechny dechovky a moc tvrdé písničky. Jo a nejhorší je když se koukám na televizi (zajímavý film) a najednou tam skočí reklama na nějaký top shop s dechovkami, to už pomalu beru baseballku a na tu televizi jdu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

Dechovky-ale pouze ty juch juch juchůůů(morav­ské),pak RAP(to ale stejně nelze považovat za muziku),pak ještě nemám rád „Půlnoční“ od Neckáře(jinak mi Neckář nevadí).Když pustí v rádiu cokoliv od Mandrage(Šrouby a matice např) tak okamžitě vypínám a jdu se uklidnit někam na cígo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Hymna USA

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Jakoukoli nádhernou píseň od Petra Muka, kterou si do „huby“ vezme jakákoli hyena! V tom jsem nekompromisní. Jeho hlas je pro mě nenahraditelný.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek