bolak

Je nějaká písnička, kterou vyloženě nesnášíte?

Nejlepší odpověď
anonym

Není žádná píseň kterou bych vyloženě nesnášela. Některé se mi sice líbí o něco méně, ale i ty si klidně poslechnu.

Další odpovědi
iceT

Jakákoliv,která se v rádiu opakuje 100× za den,jako by nebylo nic jiného ke hraní.

Alesh

Já takovou tu písničku, jak se tam zpívá: … akáty šumí šušušu šušušu šepotám. To mám chuť do toho rádia třísknout, ještě než ho okamžitě po rozpoznání této písně přelaďuji. 🙂

dudu

Heja, heja…

Rocker

Rap,house,techno a všechno co dělá tuc tuc tuc.To když slyším,tak pěním.A nejhorší je,když slyším nějakou starší písničku předělanou na tuc tuc a někdo do toho rapuje:-(Nedávno jsem slyšel takto zmrvenou Lásko má já stůňu.Jinak mi nevadí ani dechovka (tu poslouchala babička),ani vážná hudba.Vážná hudba má mnoho společného např.s gotickým metalem,který poslouchám.
Doplňuji:
Ještě jsem si vzpoměl,že nemám rád Evu a Vaška,to jsou strašný opičáci:-)Jinak mi nevadí ani starší písničky od Gotta,toho rád pomlouvám jen před tchyní,má ho ráda a vždycky jí tím rozčiluju:-)

arygnoc

dychovky, trávnice. To idem z kože vyletieť.
konkrétna pesnička ani nie, skôr štýl.

Lucijej

Mě vždycky nehorázně vytáčela písnička Ztratila Lucinak bačkorku :D
ale naštěstí v dnešní době ji vůbec nehrajou.......

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=HCQPBgy-oJE

Doomik

Půlnoční – Václav Neckář
a vsěchny od Bruna Marse

vlk samotař

Rep to bych vylít z kůže.
Doplňuji:
Oprava:Rap

Anka1597

Všechny dechovky a moc tvrdé písničky. Jo a nejhorší je když se koukám na televizi (zajímavý film) a najednou tam skočí reklama na nějaký top shop s dechovkami, to už pomalu beru baseballku a na tu televizi jdu.

mojitek

Dechovky-ale pouze ty juch juch juchůůů(morav­ské),pak RAP(to ale stejně nelze považovat za muziku),pak ještě nemám rád „Půlnoční“ od Neckáře(jinak mi Neckář nevadí).Když pustí v rádiu cokoliv od Mandrage(Šrouby a matice např) tak okamžitě vypínám a jdu se uklidnit někam na cígo.

Drap

Hymna USA

Damiana

Jakoukoli nádhernou píseň od Petra Muka, kterou si do „huby“ vezme jakákoli hyena! V tom jsem nekompromisní. Jeho hlas je pro mě nenahraditelný.