Kazatel

Je nějaká oblast z běžného života, které opravdu nerozumíte a vnímáte to jako handicap? A pokud ano, jaká?

Nejlepší odpověď
zjentek

Život samotný. V něm člověk jako takový, coby tvor a nejvíce mně „uniká“ smysl veškerého jeho konání (snad krom plození) 🤷‍♂️

Další odpovědi
Ametyst

Ekonomika. V ní mi mnoho věcí nedávalo smysl, tak jsem to vzdala.

Maxfax

Náboženství. Odjakživa rozpoutává války, rozepře. Svírá lidskou mysl od uvolnění se, uvědomění si teď a tady, sebe sama.