Malovranec

Je nějaká obec v ČR která něco znamená v Anglickém jazyce???

Například: Fucking (Rakousko)

Nejlepší odpověď
Tom.Noddy

Horní Police mezi Č. Lípou a Děčínem. v angličtině HORNY POLICE znamená „nadržená policie“ :))

Další odpovědi
Alesh

Já znám vesnici Spy … význam si najdi, pokud neznáš, ale není to zas tak nic šokujícího! 😉

Emefej

Napadá mě třeba moje bydliště Most. Co to znamená v angličtině, jistě víš.