doktorphlox

Je nějaká možnost, jak snažší cestou uložit větší výřez z mapy na kontaminace.ce­nia.cz?

Rád bych si pro off-line použití uložil mapu města z kontaminace­.cenia.cz. Jenže skládat přibližně 500 screenů by se mi rozhodně nepovedlo. Vím, že existují možnosti jak stáhnout takto mapu například z Google map nebo z Mapy.cz. Pomůže někdo? Dík ymoc.

Odpovědi
anonym

Zkus si pohrát, je to do mobilu s javou, takže by to mělo fungovat na všech. Návod, který používám, http://www.re­cenze.okamzite­.eu/articles/jak-na-offline-mapy-v-telefonech-s-podporou-java/1/ umožňuje potřebný výřez s přiblížením.