Lorrien

Je nějaká možnost, jak se zbavit strachu a pocitu nevolnosti při kontaktu s krví?

Stačí jen, když ji vidím, je mi z ní zle, ve škole jsem jednou omdlela. Také bych se ráda věnovala medicíně, takže bych potřebovala vskutku účinnou radu.
Děkuji za všechny odpovědi :)
Doplňuji:
A nebylo by možné dělat něco více… vegetariánsky zaměřeného?
Ale děkuji za odpověď :)

Nejlepší odpověď
anonym

Řekl bych – treningem…
😉
Tím neříkám, že by ses měla ´cvičně´ párkrát podříznout, ale trénuj na mase (porcování, vykošťování). Pokud máš možnost, zabíjej – drůbež, ryby.
Je ale také možné, že tvá fobie (jde-li o fobii), bude silnější, než zájem o medicinu a budeš si muset vybrat jinou profesi.
Doplňuji:
Obávám se, že ´bezmasý´ přístup k životu tě na styk s krví nepřipraví…
😉
Koneckonců – to maso nemusíš jíst, stačí, když s ním (a krví) budeš umět zacházet.

Další odpovědi
bolak

http://makeup­fx.borec.cz/Krev/kre­v10.jpg

bolak

zabralo?

briketka10

bolaku

u mě jo 😁

bolak

ale Lorrien nějak dlouho nevodpovídá :) že by další vomdlívačka?