Je nějaká možnost jak odstranit či zablokoval nápis Odpovědi.cz, aby se nezobrazoval?

Viz. označení v červeném kruhu. Zbytečně to ruší. Přece je mi jasné na jaké stránce jsem. Mám to v adresním řádku. Nepotřebuji to vidět i přímo na webu. Jak to dát pryč?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano to je samozřejmě možné. Takto může vypadat výsledek https://imgur­.com/a/1DtEu

Můžete k tomu použít rozšíření uBlock Origin pro webové prohlížeče .. zde jsou odkazy ke stažení, do těch lepších prohlížečů:

  1. Chrome – https://chrome­.google.com/web­store/detail/u­block-origin/cjpalhdlnbpa­fiamejdnhcphjbke­iagm?hl=cs
  2. Firefox – https://addon­s.mozilla.org/cs/fi­refox/addon/u­block-origin/
  3. Opera – https://addon­s.opera.com/cs/ex­tensions/deta­ils/ublock/?dis­play=en

(eventuálně do googlu zadejte „ublock origin <jmeno web prohlizece>“)

Jakmile vám tento doplňek běží a v prohlížeči se hlásí červenou ikonou štítu, stačí klepnout na logo Odpovedi.cz pravým tlačítkem myši a z nabídky vybrat „Blokovat tento prvek“ … myší najedete do pravého dolního rohu stránky kde se vám zvýrazní dialog pro potvrzení nového blokování vybraného prvku stránky, v tomto dialogu jen klepnete na tlačítko „Vytvořit“ … to je vše, od té chvíle logo odpovedi na strankach neuvidite …

Velmi podobny postup existuje pro rozšíření AdBlock Plus, pokud jej používáte místo uBlock Origin. Opět stačí jen nad logem pravé tlačítko myši vybrat „blokovat tento prvek“ a vytvořit blokovací pravidlo …

Další odpovědi
aliendrone

Jasně že jde – zvládne to každý alespoň trochu obstojný doplněk na blokování reklam. (pochop, je to jen kód, ve skutečnosti nepozná reklamu od jiného obsahu, řídí se prostě tím, co se do něj vloží) Takže vyber možnost blokovat reklamu a vyber požadovaný prvek k zablokováí – ten se pak nezobrazí. Buď opatrný v tom, co blokuješ, když to přeženeš, stránka se nemusí zobrazit správně, popřípadě VŮBEC! Na doporučený AdBlock plus (je to JINÝ doplněk než původní AdBlock, i když se až na to plus jmenují stejně) si dej pozor. Mám odzkoušené, že některé reklamy „blokuje“ tak, že tam nechá ZOBRAZIT SVÉ VLASTNÍ – podle přání jeho autora(ů)!!! (Nojo, ono ve skutečnosti nic není zadarmo)

Drap

Ne nejde.