Avatar uživatele
akvidzerp

Je nějaká blbost ve kterou jste jako malí věřili?

Já když jsem byl ještě hodně malej tak jsem si myslel že je moře slaný protože se potopila obrovská loď plná soli. Vzpomenete si na něco podobného u vás? Zajímá mně v jaké blbosti děti můžou věřit :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? bolak, gagaga před 3627 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Mě říkali, že když budu jíst hodně mrkve, budu umět dobře pískat 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pepa25

Není to přímo moje, ale přijde mi vtipná: jeden kluk měl tak velmi rád rozinky, až mu jeden strejda namluvil, že to jsou sušená sloní hovínka, která v Africe sbírají a posílají sem. Pak se jich dlouho nedotkl 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Věřil jsem tomu, že v pokoji, když je tma ,je ještě někdo schovaný a když se schovám pod peřinu, tak jsem v bezpečí. Ale přitom jsem se bál rozsvítit světlo a chodil do postele po tmě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Já když jsem byl ještě hodně malej tak jsem si myslel, že spravedlnost je něco šlechetného ..že je to považováno za klad, který je nutno ctít. Je až k nevíře, v jaké blbosti děti můžou věřit.
Jo a v tý době jsme ještě bydleli uvnitř zeměkoule, ne na povrchu ,)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nevíteto?

Že když budu dlouho dělat nějaký obličej tak mi to zůstane, že se otěhotní svatbou, že v noci nikdo nepracuje, ve školce jsem si myslela, že ve škole se dávají jenom jedničky a pětky a ne jiné známky, že když sním něco spáleného budu krásná, že když budu jíst mrkev budu dobře vidět, že když venku nechám věci (i těžké) odfoukne je vítr, že žijem uvnitř zeměkoule taky, protože jsem myslela, že kdyby jsme žili na povrchu zespoda by jsme spadli 🙂, skoro všemu co dospělí řekli, ale bohužel jsem taky spousta věcí co říkali chápala doslova.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
emamamisu

že modré oči lépe vidí, že se s poctivostí nejdále dojde, že po večerníčku jde televize taky spát

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Zdá se, že jsem ještě nevyrostla 🙂.

Pořád věřím ve spravedlnost,
i v to, že lidé jsou v zásadě slušní ,
hodní, chytří, moudří, šlechetní …
Doplňuji:
Přehlédla jsem EmaMaMisu:

S poctivostí se opravdu dojde nejdál.
Tomu nejen věřím, s tím mám i zkušenost.

Upravil/a: ivzez

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ivzez

V cca 6 letech jsem věřila, že když zemře někdo,
koho jsem měla ráda, stačí poprosit Boha,
a on mi ho vrátí …
Nevrátil …

před 3626 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

..ze kdyz spolknu zvejkacku, tak se mi zalepi zaludek ..a bojim se ji spolknout jeste dneska :)
stara baba -iv-

před 3626 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

nevíteto: to první je pravda ..já dlouho dělal obličej brůse willise a zůstal mně ,)

před 3626 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

samozrejme.

veril som, že ľudia sú iba dobrí, múdri a šľachetní.

dnes som si nie istý, či takí ľudia vôbec sú.

před 3626 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Jsou, pár takových znám.

před 3626 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek