bauerlukin

Je nějaká aplikace pro objednávání k doktorovi apod.

dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli je nějaká aplikace, ve které si mohu napsat kdy jsem kam objednán (k doktorovi, do banky atd.) Jistěže mam kalendář, ale vyhovovala by mi spis aplikace delana přímo na to(mobil mam pořád při ruce). Psal jsem si to do poznamek v mobilu ale taky mi to nevyhovuje. Kalendář v mobilu taky nevyhovuje.

Diky předem za odpověď

Nejlepší odpověď
elkon

Co jiného by mělo fungovat lépe, než kalendář v mobilu. Je možné používat systémový, nebo existuje mnoho variant na Obchod Play. Zadám datum, název události, čas události a připomenutí předem (mě vyhovuje připomenutí 3dny předem. Víc netřeba.

Další odpovědi
Ametyst

Je tu Meddi App, docela populární.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.