e1232851@trb

Je nějak ve spojení Aukro a berňák?

např.: jestli mu Aukro dává nějaké informace, kdo za kolik prodal apod.

pozn. chci zkusit něco prodávat a nevím, jestli to pujde na odbyt, tak bych rád nejprve např 3–4 měsíce zkoušel, a kdyby se to rozjelo, tak bych si založil živnost, v opačném případě to asi zabalil.

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud si informace vyžádá, tak je Aukro vydá.

Další odpovědi
bolak

Jo, sledujou to. Párkrát jsem na různejch webech který se zabývaj podnikáním narazil na příspěvky lidí, kteří to taky jentak „zkoušeli“ a pak jim přišla obálka s pruhem od finančáku, kam měli jít podat vysvětlení.

Co vím, tak za 1) nesmíš prodat moc věcí, pokud tam budeš mít za měsíc 2 položky, tzn. za rok okolo 30 prodaných a navíc i nějaké nákupy, tak to nikoho zajímat nebude; 2) nesmíš prodat za moc velké částky, jako že když prodáš za měsíc 2 auta, tak se asi taky budou zajímat :); a za 3) nesmíš prodávat věci jako „NOVÉ“, na to si prej zvlášť potrpěj, a podle toho často na někoho zaberou, i když by je vlastně ani moc zajímat nemusel, protože Aukro.cz je vlastně inzertní server, takže se předpokládá že budeš pouštět do oběhu něco co už je použité, ale pokud u každý druhý tebou prodávaný věci bude napsáno NOVÉ a nebo NEPOUŽITÉ, JEŠTĚ V OBALU, a budeš to prodávat pořád dokola, i když to tucet lidí koupí, tak budeš mít problém, protože z toho už se pak těžko vykecáš…