Je neetické tahat do kostela bublifuk a foukat tam bubliny?

Nejlepší odpověď
Kepler

Asi tak neetické, jako ve Státní opeře chroustat brambůrky.

Další odpovědi
klumprt

Mohlo by to těm lidem tam vadit. Ten barák je k jinému účelu. K modlitbám, duchovnímu rozjímání a náboženské nalejvárně. Ti, co tam chodějí tohle provozovat, obvykle nemají smysl pro legraci, pokud by se dotýkala tohoto jejch koníčku, lidí, věcí a budov s ním spojených.
Takže pokud považuju za etické zdržet se záměrného nasírání bližního svého na jeho vlastní půdě, pak popsané jednání bude neetické.

Gestas

Je.

Drap

Ano, krajně neetické.

zjentek

No pokud tam nepřibrusláš na bruslách…

ivzez

Jistě.
A podle mne by to bylo i hodně hloupé.