ptáč

Je neděle, před obědem. Mzda ještě není na účtu. Mam tlouct paličkou do stolu, aby si sousedi mysleli, že dělám řízky?

Mám rýži a meltu.

Nejlepší odpověď
beer

Dej si v klidu tu rýži s meltou a pak oběhni sousedy, jestli ti nepůjčí kleště na humry, že je nemůžeš najít. Efekt bude ještě lepší ))

Další odpovědi
anonym

Stačí, když si vezmeš páratko do pusy, nafouneš břicho a sedneš si na schody před dům(byt) a budeš funět, jak si se ořed výplatou nadlábl. 😁

marci1

Místo řízku si můžeš „udělat“ panenku nebo lososa. U toho tlouct paličkou není třeba ! Dobrou chuť. 🙂

iceT

To j si ty řízky udělám…:-)

lexx

ne. zvyknout si bo brzo bude hůř. prozatím polívka instatnt čina z Lidlu musí k nedělnímu obědu stačit.

ptáč

Barbakane, tak to si pod triko musím dát pořádný polštář.

anonym

ptáč, 😁