bolak

Je něco trapnějšího jak žížala v moři?

Dneska jsem četl na internetu: „Seš trapnej jak žížala v moři!“ a dost se mi to líbilo. Každý kdo si představí žížalu vznášející se ve slaný vodě, kolem ní šplouchají vlny a odliv jí zanáší dál a dál od břehu, musí uznat že jen málo co je trapnější než taková žížala v moři. Přesto, dokážete najít v dnešním světe něco ještě trapnějšího?

Pokuste se z přirovnání vynechat můj nick (i když vím že to láká), jinak se fantazii se meze nekladou.

Doplňuji:
kapka: no to mi teda promiň, ale sáně v létě nesahaj žížale v moři ani po opasek ;)

Jinak občas taky narazím na zajímavý diskuze, hlavně na zpravodajskejch servrech se to hemží.

"Nejlepší expert na počítače je náš děda. Koupila jsem si nový nootebook, pak jsem ho položila na zem. Děda si myslel, že je to váha. Výsledek? Děda váží 16000 Kč.

„Za všechno můžou trpaslíci…“

„Ze zad mu trčel kuchyňský nůž, on si v klidu kupoval hamburger – Dagmar Mašková, Praha Nějak mi v článku chybí informace, jestli to přežil…---------------------------------------No přežil! Protože mu to politicky myslelo!“

Nejlepší odpověď
annas

V tomto směru nemám velkou fantazii, i když jsem byla svědkem situací, které mně připadaly trapné.. Pro mě jjsou např. v TV trapné pořady Partička nebo pořady s oběma Novotnými, atd. Někomu se líbí, takže jje ocení.. Proti gustu žádný dišputát.

Narazila jsem na stránku: http://fanda.no­va.cz/clanek/hi-tech/11-uzitecnych-veci-ktere-je-trapne-pouzivat.html,. Zde je uvedeno 11 užitečných věcí, které je trapné používat".

Dámský cestovní pisoár

„Největší úlet jsme si nechali na úplný závěr. Zřejmě kvůli těm dámám, které vykřikovaly něco o ženské nerovnoprávnosti, nějaká „chytrá“ osoba vymyslela pomůcku na to, aby ženy mohly na záchodě vykonávat malou potřebu vestoje. No z toho byste si sedli na zadek, co?“.

Dále chrániče bradky, lazebnický lavor, chladivá šála atd.

Jedna z uvedených, která se týká žen.

Další odpovědi
kapka

Celkem vžitá hláška je „trapná jak sáňky v létě“. Nevím, jestli je to lepší, než žížala, ale je to první, co mě napadlo. Taky se občas dost bavím nad rozhovory na netu. Tuhle mě pobavilo „jsi drsnej jak hladká mouka“ :D

marci1

Žížala v pivu. 🙂

anonym

Máme doma jezírko, a někdy (nevím jak) se v něm vyskytne žížala, ale ta leží na dně, neplave na povrchu, takže si myslím, že žížala se prostě nemůže nechat zanášet žádným odlivem, pánč leží vždy na dně.
Moje odpověď – trapnej, jak vedoucí železářství

annas mě to trošku vyfoukla, ale chtěl jsem napsat: „Trapnej jak česká celebrita“.

led

Ano,
je to trapná otázka (nebudem menovať skromného autora):„Je něco trapnějšího jak žížala v moři?“
Pri iných naj trapnostiach by som musela citovať Top slávne reči súčasných politikov nielen slovenských a českých ale aj tých „najsvetovejších“ a neviem, či by ma prijali do Bohníc, keď som zo Slovenska, ak by som tie citáty zopakovala v krátkom zostrihu. ale navrhujem jednoduchšie:
zoberte si prvú stranu ľubovoľných novín, začnite čítať jedným dychom všetky titulky zľava-do prava zhora-dole bez prerušenia…čo vám výjde…

dnb

Pumpa na kolo od vlaku :D

huxa

Velmi se mi líbí „trapná jako choroba plicní“. Toto bych řekl o značné části uživatelů těchto stránek.

anonym

Často se taky používá: ,,Jsi trapná jak schody ve výtahu"

fcoop

„Seš trapnej jak vyprchanej benzín“

„Seš trapnej jak stěrače u ponorky“

A aktuálně :„Seš trapnej jak Sobotka u Moravce“.
To po tom dnešním žvatlání v TV – špičkový blábolista tenhle p.Sobotka.

bolak

fcoop: „Seš trapná jak 3D televize na očním.“

bolak

Tak já taky jednu přidám, teď mě napadla: „Seš trapnej jak blonďatej cikán!“

Andělé

:O)))

bolak

Tak ještě jeden mě napad: „Seš trapnej jak hovno v pisoáru!“

Andělé

:o)))…taky dobrej…ještě nákéééj…:))

bolak

Tak ještě jeden: „Seš trapnej jak povídky karla čapka!“

Andělé

no tak ten se Ti nejvíc povedl…:O)))
Trapné povídky fakt napsal…tak to se Ti moc povedlo.:O)))…no kde bereš ty nápady?:D)))

bolak

budeš se divit, v hlavě..

tam je místa!

gagaga

a ja nevim, jestli to znamej mysli jako poklonu, nebo urazku .., kdyz mi uz nekolikrat rekl :
ty nejsi tak hloupa jak vypadas ! :(

  • iv-

Andělé

:O))))

led

treba sa múdro, alebo prípadne hlúpo, opýtať, na ktorú stranu myslí tú pochvalu.

Andělé

:O))))