slipknotak

je neco spatneho na tom ze se deti ve veku 14, 15 let procházejí v rekneme 3 rano venku ?

videl sem nejake nemuze je treba chytit policie a odvest rodicum ? a vy jako rodice vadilo by vam to ze se vase deti prochazi v noci venku ?

Odpovědi
Drap

Špatného na tom neni nic, ale pokud se děti v tomto věku potulují v časných raních hodinách venku, tak rodiče nemohou vědět co dělají a jsou za ně odpovědni. Mě osobně by to vadilo moc, a sjednal bych rychlou a učinou nápravu

Džuls

U nás na sídlisku sú o takej 23. vonku aj 6-ročné deti, čo ja som v takom veku ani nevystrčila päty sama … Vo svojich 15. som mohla byť vonku cez týždeň do 19:00 a cez víkend do 21:00. A to bolo len pred piatimi rokmi. Podľa mňa je to o zodpovednosti rodičov. A potom, že je toľko nezvestných detí… Niet sa čomu čudovať, keď ich vlastní rodičia takto ,,ponúkajú".

casey

Spravne to jiste neni, ale zadneho prestupku, aby to musela resit policie se myslim nedopousteji. Za predpokladu, ze jsou strizlivy.
Nedavno udelali jeste pred pulnoci zatah na nejakou diskoteku v praze a znama si musela osobne jet pres pul prahy v noci (nez to vsechno sepsali, tak byly asi 3 rano) na sluzebnu vyzvednout svoji dceru, nebot ve svych 16-ti nadychala 0,2. Jelikoz jich odvazeli nekolik desitek, tak je rozmistili po nekolika sluzebnach po okoli.

kocickaaa

mazec co se děje. normální to není. bohužel(nebo bohudík?) ani né trestné

arygnoc

je.

děcka by měli být v posteli. doma, podotýkám.

žolik

Není na tom nic špatného pokud se chovají dobře,pokud dělaj výtržností vtom případě je policie chytne a odvede rodičum kteří musí vědět kde mají ratolest,mě to osobně nevadilo,vždy byla dohoda.

Zdroj: žolík