Je něco kulturního ve vašem kraji, co vám chybí a chtěli byste to tam mít?

Nejlepší odpověď
Kelt

Já bydlím přímo na Kulturní ulici. A jinak máme kino, muzeum v přírodě, akci je tu celkem dost a mají tradici i zahraniční účast.

Další odpovědi
Drap

V mém kraji je spousta kulturních věcí, památek a podobně. Chtěl bych tady ale mít operu, stejnou jako v Sydney, velehory a moře., což je samozřejmě nesmysl, stejně jako tato otázka.

zjentek

Ano.

marci1

Vezmu-li to globálně, tak by mohli někteří lidé přidat v kulturnosti. 🙂 Jinak jsem spokojená.