Je nebo bude Amazonský prales vhodný pro život?

Zajímalo by mě, jestli je nebo bude v budoucnosti z důvodů odlesňování i prudkého nárůstu populace Amazonský prales vhodný pro život, když je tak rozsáhlý – přibližně 5 500 000 km2. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Ten je pro život vhodný stále. Indiáni tam žijí již tisíce let.

Další odpovědi
dubraro

Amazonský prales je plný života.

Smackdown

Tam se ještě budou dít věci do budoucna,nedavno zlakokopové vyvraždili celou vesnici domorodcu,brání se že to bylo v sebeobraně,ale že je rozřezali a naházeli do vody,to je normální?o měsíc zpátky jsem sledoval vídeo, že se neco objevuje jako nadpřirozené bytosti žřejmě se jednalo o ufo,aspoň jde vidět že člověk musí strčit všude nos,a vše zničí na co příjde svou zvědavostí.

Klaproth

Po odlesnění to už nebude prales.