AmazedWolf

Je nebezpečné používat síť Tor k procházení deep webu?

Ptám se jen proto, že mě to zajímá, nechci si kupovat drogy, objednat si vraždu atd…

Nejlepší odpověď
anonym

Není to především drsné. Jinak Tor byla drsná technologie před 10 lety. Dnes už ji totiž nikdo s nekalými úmysly nepoužívá. Ani dříve se toliko v podsvětí nepoužívala. Pokud jsi geek, pak v tom umíš chodit. Jinak nemohu radit – stejně bys nerozuměl… Za sebe mohu akoráte sdělit, že se o takovýchto věcech nedozvíš na podobném serveru. Snad ani na žádném českém. Především však – představa jednotlivce (hackera) pochází čistě z filmu. Hacker je pro mne geek – nikoliv lamač hesel atp. – TORK používá právě hacker. Bez patřičných nástrojů se nemá ani cenu bavit o maskování, či tak. Problém začíná již jen u přístupu k síti.