HZK

Je nebezpečné mít na FB své pravé jméno?

Má to nějaké riziko?
Aktuálně mám profil s přezdívkou, bez informací kde bydlím, co dělám.
Hrozí mi s pravým jménem nějaké nebezpečí? Lze jinak zjistit kde bydlím.

Nejlepší odpověď
postcd

já bych ho neuváděl, nebezpečí hrozí (zloději, úchylové, poškozená pověst), zejména těm kdo na facebook napíší vše a dětem nejvíc asi. menší děti by ho určitě používat neměly

Další odpovědi
led

Je to, akoby ste si meno a adresu napísal lietadlom na oblohe. Ak pozriem na FB na uvedené informácie, nepotrebujem ani nejakú detektívnu agentúru, aby som poznala užívateľa dopodrobna. je to, akoby nemali nič na sebe a promenádovali sa v Hyde Parku. Uvedomte si, že všetko čo na tú stránku vložíte prestáva byť vaším ale zverejneným majetkom majiteľov stránky FB.

Nazdar Bazar

Heleď se, dej si tam nějaké velice pravděpodobné jméno např. Jiří Svoboda.
Já jsem spokojený s Jardou Novákem a druhým profilem Jirkou Dvořákem.

Hrozí ti to že budeš vypadat jako debil. Jako asi miliarda dalších co si myslí že facebook je priorita, vona to ale priorita není, je to úplně o ho**u. Zvláštní je také fakt že musíš uvést reálné jméno. Ovšem jestli to je tvoje skutečné nebo pouze recese na to se nikdo neptá. Krom toho nesnáším vytváření si identit egomanů kteří neustále vyvíjejí aktivitu typu focení „selfie“ http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/344683-rodice-si-chteli-na-okraji-utesu-poridit-selfie-a-zritili-se-dolu.html Ne vždy je snadné „jít s dobou“ že ? a přizpůsobovat se těmhle krávovinám. Obecně sociální sítě neuznávám.

anonym

Nebudu ti lhát,i to že už tam si i pod přezdívkou je riziko,šikovný hacket zjistí tvoji IP a máš po… A jestli chceš procházet internet v anonymitě používej TOR(obrázek cibule či česneku,mě se to plete už od dětství )

anonym

Nechápu nikoho z vás. Od čeho lze nastavovat kdo jaké údaje uvidí?