irenka 0345

je nebezpecna cysta za uchem?

doktori mi rekli ze mam cystu za uchem. co mam delat a jak predejit boleste za uchem

Nejlepší odpověď
Conchus

Snad vám navrhli operativní řešení? Myslíte, že od PC se takové věci léčí?

Další odpovědi
Pájo

Odpověď hledejte u lékařů. Nevím, o jakou cystu jde, ani jakou má velikost.
Bude se řešit operativně – chirurgicky, přip. laserem.
Podle histologického odběru (předpokládám, že jej dělali nebo budou dělat) se zjistí o jakou formu cysty se jedná.

BANAN93

každá cysta by se měla z těla odstranit
Doplňuji:
profesionálně

ReHu

Každá cysta je v těle něco navíc.
Když ti doktoři řekli, že ji tam máš, asi ti řekli něco víc.
Třeba, že ti ji operativně odstraní, ne?
Proč se ptáš tady, co máš dělat? Třeba jako, že ti máme poradit, jdi si lehnout, dej si obklad, vem si prášek nebo co?
Co ti řekli doktoři?