Je naše angulka kluk nebo holka?

Už asi 3 nebo 4 měsíce máme andulku, ve zvěrimexu při kupování nám řekli, že je to hodně mladý sameček jehož ozobí se ještě nevybarvilo, ale i tak mi přijde, že vypadá spíše jako samička. Mmáme ještě jednu andulku s krásně modrým ozobím a to je 100% kluk, ale u toho prvního si nějak nejsem jistá. Jeho ozobí je takové hodně světle růžové ale i namodralé.
Zde na fotce je to ten nalevo: http://img.jan­forman.com/DSC0022­pr6o.JPG

Odpovědi
zusp

U takhle mladého ptáka se to podle ozobí nepozná, protože jako mladí vypadají všichni jako holky.