pepe88

Je narušený člověk, pokud má v oblibě hororové a válečné filmy a k tomu bojové sporty?

Je to špatně u psychotestu a neuspěl.

Původní dotaz
Je narušený člověk pokud má v oblibě hororové a válečné filmy ktomu bojové sporty?

Nejlepší odpověď
briketka10

To by bylo narušeno spousta obyvatel ve světě, kteří takové
filmy sledují a provozují bojové sporty. Ty jsou zaměřené na
uklidnění, soustředění a ne, jak si myslíš, že je každý neurvalý
a agresivní :(

Další odpovědi
yuko

Muj otec hodne cetl a rad se dival na valecne filmy i na sport. Na horory se nedival. Psychicky naruseny urcite nebyl.
Kazdy ma rad jine filmy, nekdo dobrodruzne, jiny komedie. Proto nemusi byt naruseny. Ale ted me napada – ti, co vyhledavate horory – jste tim padem lepe pripraveni na hororove situace, ktere se v zivote stavaji? Leknete se? Treba jedete na kole a z vedle projizdejiciho auta na Vas nekdo zarve – je tri rano, tma…
Leknete se? Nekdo Vas prepadne, taha se s Vami o tasku se vsim – jste snad lepe pripraveni, protoze sledujete horory, bojove sporty?

Drap

Nemusí být. Každému se líbí něco jiného. Psychotesty jsou o něčem jiném, ne o tom co kdo sleduje za filmy

Kepler

Narušený takový člověk není, běžně se takové sklony u lidí vyskytují. Ale indikují sklon k agresivnímu chování a pro některá povolání takové osoby nejsou vhodné. Od toho ty psychotesty jsou, aby třeba maniaci neřídili vlaky, autobusy a nepilotovali nic jiného než bojová letadla.