reika

Je nárok na lázně po 5.letech po transplantaci ledviny?

Nejlepší odpověď
gecco

Nejsem si jist, zda vůbec existuje právní „nárok na lázně“…
😉
Ale každopádně o lázeňskou péči pro pacienta žádá praktický lékař (obvoďák) – takže se s ním domluv.

Další odpovědi
Pepa25

Je otázka, zda to obvodní lékař doporučí a revizní lékař pojišťovny schválí … Obávám se, že jednoznačné tabulky na něco takové nejsou.

zjentek

vím jen, že lidem po celoživotním snažení a placení tady byly změnou politického režimu odebrány veškeré nároky a jistoty