zjentek

Je nakupování AKCE? Co když v Globusu momentálně nakupuje 150 lidí?

Chystám se do Globusu a vlastně nevím, z čeho mít bobky. Bobky asi cítím, ale už ani nevím, jestli z lidí anebo z nařízení. jsem zmaten, děkuji. (;

Nejlepší odpověď
Hlada

Ano, je to akce. Větší obchody musí zajistit, aby se na prodejní ploše nepohybovalo více zákazníků. To už tu bylo. Za socialismu se před samoobsluhou čekalo ve frontě na košíčky. Zároveň u pečiva musí být vedle rukavic obušek, kterým bude možné beztrestně vzít po hlavě každého, kdo se bude hrabat v pečivu holýma rukama.

Pepa25

Hlavně nechodit do lékárny, Novinky napsaly, že důchodci si mají sehnat zinek! 😉 (https://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/koronavi­rus/clanek/de­set-rad-pro-seniory-jak-se-branit-proti-koronaviru-40316186)

Jinak mě zbylých 9 rad poměrně příjemně překvapilo, hlavně bod 4, protože u nás přesně opačně byli lidé vyzýváni k syslení hotovosti – přitom je logické, že přebírání hotovosti od někoho je daleko rizikovější než platba kartou …