Boy 13

Je nainstalován ve Windows 8 BitLocker?

Prosím poraďte, mám počítač s operačním systémem Windows 8 a rád bych si na USB flash disku nastavil heslo a k tomu potřebuji BitLocker, ale v ovládacích panelech ho nemohu najít a ani v programech. Jak ho aktivovat? Díky.

Odpovědi
aliendrone

BitLocker je implementován do Widlí již od Vist, myslím. Jenže musíš mít správnou edici, v Home pokud vím nebývá, musíš mít nějaké ty „bohatší“, jako je Pro apod.

Tudíž odpověď může být ANO i NE, podle toho co máš. :)