jjj123456789

Je náhoda, že se Ninja želvy jmenují stejně jako renesanční umělci, nebo je to náhoda?

Nejlepší odpověď
iceT

Já si myslím,ale můžu se mýlit,že mistr Tříska měl tyto umělce v oblibě,proto tak pojmenoval i své svěřence.Na netu jsem to ale nedohledala.

Další odpovědi
Drap

Náhoda ne, ale spíše záměr.

Lamalam

Náhoda to stoprocentně není.

anonym

Myslíš, že autoři toho nápadu (želv) byli tak ´blbí´, aby nevěděli, ´po kom´ svá ´dítka´ pojmenovávají???
;-D

anonym

A jejich učitel, krysa, se jmenuje po hereckém emigranu – Jan Tříska.

Kelt

Tvůrci hledali nějaké spojení mezi želvami a našli je mezi umělci. I když si nejsem jistý, zda všichni umělci byli současníky.