vas999

Je náhoda, že pulci vypadají trochu jako spermie?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… v přírodě náhoda neexistuje, vše je jen evoluce … a hříčka osudu …

Další odpovědi
Kepler

Náhoda to podle mého úsudku není. Tvar vyhovuje zákonům hydrodynamiky a způsob pohonu je nejjednodušší myslitelný pro krátkodobé použití. Přece bych si nevymýšlel lodní šroub, když bičík nebo jedna ploutvička úplně stačí.

Stingo

Nic není náhoda. Příroda má svoje tvary ve všem.

Drap

Ano, je

Jiří Bohumil

Stingo – ano, akorát na kolečka jaksi zapomněla. Na ty musel člověk přijít sám. 🙂