anonym9

Je nachlazeni mocoveho mechyre nebezpecne v tehotenstvi?

Jsem v 9.tydnu tehotenstvi a mam podezreni, ze jsem nastydla na mocovy mechyr. Je to nebezpecne pro miminko? Mela bych si zajit k lekari?

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

V 9tt to není asi nebezpečné nijak zásadně, ale … je to zánět a žádný zánět v těle není zrovna dobr věc, tím spíš ne v těhotenství. K lékaři byste zajít měla a informovat ho o tom, že jste těhotná, aby Vám předepsal vhodné léky. Přecházený zánět může způsobit horší komolikace.

Další odpovědi
ivzez

Pro miminko je to stejně nebezpečné, jako každé jiné onemocnění
(léky miminkům moc nesvědčí).
U lékaře už jste měla být! Čím později začnete léčit,
tím silnější léky (pravděpodobně) obdržíte.