Tabea

Je nabídka produktů ze strany McDonald 's ovlivněna oficiální nabídkou ve Spojených státech?

Nebo je nějaký produkt iniciován z nějaké evropské země?
https://pixaba­y.com/cs/photos/ham­burger-cheeseburger-burger-207295/

Nejlepší odpověď
Drap

Všechny pokrmy jsou původem z nějaké evropské země. Původní obyvatelé Ameriky nic podobného v jídelníčku nikdy neměli.

Další odpovědi
annas

Něco najdete v odkazu.

V USA se neprodává původní burger z r. 1955, prodává se v jiných zemích.
Např. Houbový a švýcarský sýrový hamburger podávaný v Americe je tím vyhledávaným.
Nebo francouzské cookies. Někdy si můžete v Americe objednat speciální úpravy svého jídla

Z toho plyne, že tato firma upravuje své nabídky v zemích, kde se její výrobky prodávají, ale něco převzala i do USA. Existuje asi 20 položek, které se promítly jen do evropských poboček.

https://www.the­travel.com/20-menu-items-only-found-in-european-mcdonalds/

"Restaurace McDonald's ve Spojených státech amerických nabízejí na regionální úrovni různé druhy měkkýšů , jako jsou sezónní humří závitky v Nové Anglii a krabové koláče ve středoatlantických státech .

Části Horního Středozápadu prodávají Johnsonville Brats , opečenou buchtu s párky v rohlíku s Johnsonville bratwurst zakončenou pikantní hořčicí a cibulí. Mezi další regionální variace patří Texas Homestyle Burger a tradiční jižní snídaňové pokrmy, jako jsou sušenky a šunky a sušenky.. Místa na jihozápadě pravidelně nabízejí hamburgery doplněné chilli Nového Mexika .

Havajská místa nabízejí saimin v jejich běžném jídelním lístku [118] a zahrnují snídani, spam , portugalskou klobásu a rýži . Ananasové a taro koláče, jak se pravidelně prodávají v některých asijských zemích, byly příležitostně nabízeny v pravidelném menu spolu s haupia pirohy; ananas je také někdy k dispozici jako zálivka na hamburgery. V místech Waikiki lze jako přílohu objednat malé tácky s ananasem. S výjimkou saiminu lze havajské a vybrané asijské speciální položky nalézt také v McDonald's na amerických územích Guam a Severní Mariany. Během velikonočních časů mají Havaj, Guam a CNMI jídlo Double Filet-O-Fish kvůli velké koncentraci katolíků (většinou lidí, kteří se přistěhovali z Filipín) v tomto regionu." atd.

https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/Internatio­nal_availabili­ty_of_McDonal­d%27s_products#U­nited_States
https://www.the­travel.com/20-menu-items-only-found-in-european-mcdonalds/.

Emefej

Bramborové hranolky určitě nejsou americký vynález.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.