autacek

Je na usínání vhodné poslouchat bílý šum?

Nejlepší odpověď
ivzez

Vyzkoušela jsem to a na mne to funguje.
Neposlouchám každý den, trochu se obávám,
že by účinek mohl zeslabit nebo zmizet.

Další odpovědi
briketka10

Na mě funguje zurčení potůčku.

dubraro

Musíš vyzkoušet, je to individuální. Šum, mořský příboj, relaxační hudba… Mně pomáhá barokní hudba.

Mc Merkurion

… při představě, že ten bílý šum budu ráno odhazovat, tak určitě ne …

Edison

A prý to musí mít ještě správnou intenzitu. A nejsem si jistej, jestli bílej, šedej, růžovej… Pak se prý mozek dostává do správné rezonance pro spánek. Tuhle o tom mluvili v bedně a uměj to realizovat i elektrickou stimulací mozgu, stačí na to taková ta čepice s elektrodama. Zurčení pootůčku určitě taky může pomoct… někomu i k pomočení se… 😁

aliendrone

Nezkoušel jsem. Doktor mi tvrdí, že nejlepší na spánek je naprosté ticho a úplná tma. Takže moje jeskyně je téměř dokonale odhlučněná a světla prostá. :) NE že by mi to nějak pomoho. :D