Hufnágl

Je na trhu dig. kamera nebo fotoaparát, který je ovládaný hlasem?

Pokud ano, dáte mi tip? Děkuji

Odpovědi
Vojta24

digitální kamery jsou na to příliš málo vyspělé v jiných oblastech než právě fotografování, pokud chceš zkombinovat fotoaparát a kvalitního hlasového asistenta který ti bude rozuměť i když budeš mluvit česky, doporučuji Android 10 telefon s lepším fotoaparátem. Tam se dají takovéto věci snadno nastavit, hlasově tam lze ovládat téměř cokoliv například pomocí programu tasker, kde si nastavíte frází třeba „řeknetě sýr“ a spustí to spoušť kamery. Stejně tak může reagovat třeba na dvojité lusknutí prstu a podobně.

Schluker

To dokaze kterykoliv smartphone. Dnes jsou fotky a videa z telefonu na slusne urovni.