.

je na tomto dokumentu podpis Hermanna Goeringa? pokud ano, tak kde by sel tento dokument prodat?

http://img607­.imageshack.us/im­g607/4128/gorin­g.jpg

Nejlepší odpověď
Elk

Nejsem sběratel, ale jestli je to pravé by měl určit odborník a s prodejem takového – i když Goeringového – podpisu bych nespěchal – mohlo by Vás to mrzet, že se našel nějaký spekulant, který to prodal 10X dráž bez zásluhy.
Existují internetové dražby – odkaz nevím, ale dá se asi najít. Tak hodně zdaru!

Další odpovědi
Miroslavst

Bohužel vás musím zklamat, ale na dokumentu není podpis Hermanna Göringa.
Jediné co by na tomto dopisu mohlo být cenné je datování objednávky vagonů na přepravu u Říšské železnice, jelikož je to z roku 1942.
V závěru zmiňovaný pozdrav by mohl být někým oceněn, ale nejsem si jist.
Zkuste dopis prodat na www.aukro.cz a to v sekci sběratelství-2.svaěová válka
Jediné, co je s „Vaším“ Göringem spojováno je to, že se jedná o společnost, která nese jeho název.
Pro příklad uvedu třeba slévárny Klementa Gottwalda apod.
Tudíž podpis je nějakého pracovníka Říšské automobilky Hermanna Göringa, nikoli však Göringa jako takového.

anonym

Podpis jsem porovnal s originálem a neshodují se ani náhodou. Bohužel.