Kryšpín

Je na tom něco pravdy, nebo podraz ?

Slovenský Nový čas zveřejnil výpověď Es-tébáka v důchodu J. Sarkocyma, že údajně byl pan Babiš spolupracovník STB.
Je to provokace, neb načasování a oslabení 2,5 milionů příznivců pana Babiše v Česku, přece v NDR tisíce spolupracovníků STASI také po roce 1989 začali podnikat a budovat demokracii, neb v Polsku 1,5 milionů spolupracovníků tajné policie dokonce Marus Kazany pracoval jako vysoký úředník v NATU.
Pan Babiš žádá omluvu a pouze 25 milionů odškodnění

Nejlepší odpověď
Klaproth

Novináři si moc dovolují

Pan prezident má pravdu. Novináři by se měli likvidovat.

Další odpovědi
mosoj

Jiná odpověď

Spolupracovník, není příslušník STB. Spolupracovníkem byl kde kdo a určitě jím byl každý, kdo v minulém režimu vycestoval na „západ“. Také téměř každý kdo tehdy zastával nějaký významnější post nebo funkci. Viz tolik zatracované Cibulkovi seznamy.
Nicméně tímto honem na čarodějnice Babišovi jenom nahráváte a on vítězí.
Včera vyšel v médiích průzkum výsledků podzimních voleb a světe div se. ANO by podle průzkumu nyní zvítězilo i ve velkých městech dokonce i v Praze!!!

Drap

Je to jedno hlavně když je demokracie

Pravdu se dozvíš pouze takovou, jakou budou ti nahoře chtít a co se jim bude hodit.

Kepler

Jiná odpověď

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-se-babisovi-nekdy-rika-bures

Emefej

Není to pravda ST- bákovi straší v bukvici

Celý spis si vymyslel – https://zpravy­.aktualne.cz/do­maci/kompletni-spis-spolupracovnika-stb-andreje-babise/r~i:ga­llery:31547/?re­directed=15247388­15

aliendrone

Je to možné, ale po 30 letech je to promlčeno

Kryšpín

Mosoj, chodí k nám na krátkou výpomoc do zaměstnání starý přestárlý muž skoro 80 let a ten má názor, obdivuji velkou část českého národa a jeich inteligenci, jak se umí někdy nadchnout, v roce 1948 ať žije soudruh Gotwald, v roce 1968 hurá soudruh Dubček, v roce 1989 humanista pan Hqvel na Hrad a v roce 2017 sláva panu spasiteli bude líp a dodává něco se povedlo, občas něco zadrhlo

mosoj

No a co s tím. Ti samí umí pak také pěkně na to samé nadávat.

Edison

Kde by vzal Bureš 2,5 mil příznivců?

Kryšpín

Já počítal 1,5 milionů voličů a 3,5 milionů voličů-nevoličů, kteří nechodí k volbám a de fakto se chovájí jako kolaboranti vítězných stran, tudíž to může být více jak 2,5 milionů obdivovatelů, proto vele-hnutí ANO už je líp, dále z důvodů, poněvadž jejich vůdce miliardář, který chodí s ochrankou nejlépe rozumí obyčejném lidem v neobyčejném státě Česko při budování kapitalismu

Edison

Příznivci vcelku zásadně k volbám chodí. Pak k nim chodí ti, co jsou totálně naštváni. A to se taky stalo, proto ANO vyhrálo volby. Já bych právě řekl, že těch příznivců v pravém slova smyslu je míň než těch 1,5 mil. Ti ostatní nevolili ANO, ale volili PROTI „tradičním“ stranám. A teď se nám to všem poněkud vymstí.

led

Pripočítajte si, prosím nech to je kompletné, aj tisíce ľudí, ktorí volili v zahraničí. (neviem presné číslo)

Edison

V zahraničí ANO volilo minimum lidí. 😉

Kepler

Nepamatuješ si výsledky voleb?

Edison

Právě, že ano. Pokud mě paměť nemýlí, tak to dělalo něco přes milion… 😉

Edison

Tak jsem to našel: 1.500.113 hlasů.

zjentek

Jestli se „pánové a dámy“ v ČSSD, ODS i elitě vypatlanců (čili v TOPu!) budou ještě dlouho chovat jako nyní, tak příští volby počítejte se čtyřmi mega pro nestranného pana Babiše.