Avatar uživatele
ten který je

Je na tom něco pravdivého nebo je to fáma?

Údajně mají někteří obyvatelé ČR v současnosti zdravotní komplikace v podobě průjmů,pálení očí,bolestem v krku,zahleněním a jakousi suchou rýmou.Je prý to údajně způsobeno sopečným popelem který obsahuje jedovaté sloučeniny fluoru a já nevím čeho ještě.Je na tom něco pravdivého nebo je to fáma?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, dagry před 5063 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Neslyšela jsem o tom,ale už asi tak měsíc mám pocit,že mi to nachlazení snad neskončí,myslela jsem,že by to mohla být chřipka,k lékaři jsem nešla. Manželovi bylo taky špatně,tak jsem myslela,že někde chytil nějaký bacil a já od něj.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Bolí mě celej já. Je možné, že dnes na mě spadl prach ze sopky?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lucimia

Já jsem to také slyšela na přednášce od jednoho lékaře, že spoustě lidí pálí oči, bolí v krku – že ten prach naleptává sliznice…
Mně osobně po té první erupci sopky také bolelo v krku (zrovna jsem jela na kole a dýchala ústy), měla jsem vysoké horečky asi 2 dny a pak to přešlo jako nic ze dne na den. Takže těžko říct, ale je to dost pravděpodobné, že to vliv má.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Slyšela jsem to a myslím si, že na tom něco málo pravdy bude. Teď jsem měla bolesti v krku, mám rýmu, v poslední době mě pálí oči, takže já si myslím, že je to dosti pravděpodobné, že je to díky té sopce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Tak to jsem já teda nikde neslyšela, ale jak to tu tak čtu tak i mě poslední dny bolí celý člověk, mně i syna pálí oči a jsme oba zahlenění… takže se připojuji i já, že na tom bude asi víc jak jenom něco.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek