Rokio

Je na tom diplomovaný specialista o hodně lépe než pouze abiturient?

Myslím na trhu práce. Pokud se na jednu pracovní pozici bude hlásit například 7 abiturientů a 1 diplomovaný specialista, bude mít velkou šanci získat dané pracovní místo?

Nejlepší odpověď
Drap

V každém oboru jeto jiné. Bohužel DIS neni žádná velká bomba. Mnoho lidí si i dnes myslí, že DIS je nějak choroba a že to lze léčit. Kdsi u mne pracovala jedna dívšina, která bya DIS, dokzalato připomenout několikrá za den. Naštěstí asi po půl roce jsme se s ní rozlouili.

Další odpovědi
Filip84

V úřadu, jo, ve státní správě a územní samosprávě. Jinak to opravdu nikoho nezajímá.

Jestli je na místo potřebná maturita, musíš doložit maturitní zkoušku. Že máš diplom z Harwardu za potokem, nebo z Klášterního vzdělávacího ústavu pro výchovu křesťanských panen v Salašárech, je každému jedno. Akorát se Tě budou ptát, proč, když máš diplom, nejdeš dělat práci na diplom. Budeš za losera, nebo Ti nebudou věřit.

Filip84

To už je stokrát lepší Baccalarius, je to normální akademický titul, mezinárodně známý a uznávaný. DiS je prý choroba! 🙂 Asi je.