_136

Je na tohle vůbec nějaká odpověď?

https://youtu­.be/jlHq8QTYW­CA

Nejlepší odpověď
Disraeli

Odpovědí by bylo dopadení viníků a přísné tresty v podobě vysokých pokut, zapalcení odškodného (pro majitele) a hrozba vězením. Každé zvlášť nebo i kombinované.
„Odpověďet“ (reagovat) má policie a další povolaní.

Další odpovědi
marci1

Vandalismus, ničení cizího majetku,trest odnětí svobody 2–6let. ☹

Ametyst

Policie je od toho placená. Bojí se snad, že zatkne synáčky nějakých prominentů? Místo aby se věnovali “fake news” a “dezinformacím”na internetu , mají chránit majetek.

Rokio

Ano, minimálně podmínka a zaplacení majetkových škod.