Je na to nějaké vysvětlení? Syn byl s prítelkyní v Egyptě …

na patek si objednali vylet po Nilu. Od ctvrtka rana mel neuveritelny prujem .. cely den a noc .. ve 4 hod. rano jeste take … odjezd byl ve 4.30 . Vahal , jestli ma jet , a jel. Od te doby jako by utlo a byl uplne v pohode. Jen jedl dietne. Vecer se vratili ve 22.00 a to pry uz bral schody po trech a zaclo vse nanovo ! 🙂
Jak je to mozne ? -iv-

Nejlepší odpověď
beer

Je to možné -
nové prostředí, strava, psychika – a je to tady ))

Další odpovědi
baghira

Myslím, že -iv- nejde o průjem jako takový, ale o to, proč se během výletu záhadně přerušil.

Já myslím, že na spoustu tělesných pochodů má vliv psychika. A pokud se podvědomí rozhodne, že teď to nepůjde, tak to holt nepůjde – a půjde to, až výlet skončí a záchod bude nedaleko.
btw práce s podvědomím je základem celé řady psychoterapií – HAP, hypnoterapie atd., ale to už se dostáváme z Egypta úplně jinam…

spooky

jiné klima, na které my nejsme zvyklí, ale to se v těchto zemí stává ( egypt, tunisko, turecko …) říkají tomu faraon. já ho měla taky,jako jediná z rodiny, ale velice mi pomohla kapačka, kterou mi zařídil delegát. vše hradila pojišťovna. a mě bylo druhý den krásně – jsou i tací, kteří to mají celou dovolenou.