Je na světě nějaký stát nebo světadíl, kde vůbec nikdo nežije?

Jsou na světě nějaká města, státy či světadíly, které nemají žádné obyvatele?

Nejlepší odpověď
Kepler

Jestli myslíš STÁLÉ obyvatele, tak je to Antarktida. Tam se jen střídají posádky výzkumných stanic. Jinak lidé žijí všude, i tam kde by neměli. Jinak existuje fůra neobydlených ostrovů, opuštěných měst duchů (Černobyl, Pripjať, opuštěná města zlatokopů v USA a Kanadě…našlo by se toho asi víc).

Další odpovědi
Lamalam

Ne, stát kde vůbec nikdo nežije neexistuje. Lidi se nas… všude.

Města bez stálých obyvatel najdeš. Jedná se obvykle o hornická města opuštěná po opadnutí těžební horečky. Taková jsou leckde, některá jsem navštívila v Chile.

Doplnění – sakra, než jsem to doklofala, napsal Kepler skoro to samé. Ale fakt jsem neopisovala.

dubraro

Stát je lidská organizace, bez lidí nemá stát smysl.
Jsou oblasti, kde lidé trvale nežijí, zejména proto, že nejsou k životu vhodná.