Denasha

Je na poliklinice ve Frýdku-Místku možnost propíchnutí piercingu?

Ahoj, měla bych zájem o piercing a nevím jestli na poliklinice ve F-M takový doktor je. Hledala jsem si to, ale nenašla, tak pokud máte zkušenosti nebo tak. A také by mě zajímalo jestli by potřeboval potvrzení od rodičů když mi není 18. Jedna známá takovou doktorku má a potvrzení nepotřebovala. Ale to je v Havířově, že :D Děkuji předem :)

Odpovědi
Nazdar Bazar

Vepište odpověď…http://p­lastika-morava.cz/porad­na/piercing