Avatar uživatele
kapka

Je na obrázku fotomontáž nebo je to pravda?

http://s30.pos­timg.org/3lwzbnos­x/received_10204322­313240181.jpg
Tohle jsem videla na fb. Co si o tom myslet? Kdo by mel zajem na vylepovani takovych bilboardu? Kdo to financuje? Je to vubec pravdive?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, briketka10, Agneta, gecco, zzzlatokopka před 3231 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Agneta

Ty tomu jen nerozumíš. Jde o ženskou obřízku, která je v té africké zemi – no řekněme né zakázaná, ale velmi se proti tomuto starému hloupému zvyku bojuje.

A Finsko je jednou z evropských zemí, kde je to povoleno – a neplatí to jako zmrzačení – v jiných pokrokových zemích.
Např. EU má zákony na ochranu zvířat, ale Židé si soudně vybojovali (v některých zemích), že smějí z náboženských důvodů trápit (obětování kozy, ovce). Jakožto křesťan bys za to šla k soudu:DDD

Doplňuji:
Afričanům se musí vysvětlovat obrazem, je to tam rozšířené, vyžadují to…a potřebují to k přesvědčení:DDD

Upravil/a: Agneta

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

agneta má pravdu, je to vysvetlenie právne negramotným prisťahovalcom, že za vykonanie ženskej obriezky nebudú potrestaní:

you will not be punished

;-Q

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
rigormortis

streetart

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Minas

při takové hrozné kvalitě to jde špatně poznat, ale když se koukneš na postavení té cedule vypadá divně, takže asi tak na 60% je to fotomontáž

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kapka

Tak uz jsem to nasla. Je to fake, upravena fotka. Na bilboardu byl puvodne uplne jiny napis a zena na obrazku je ve skutecnosti cerna. Bilboard ve skutecnosti vyzyva znasilnene zeny, aby sly na osetreni do nemocnice. http://postim­g.org/image/a­a74o0p9h/ Na fb na ct24 je o tom video. Davam odkaz nas fotku, kde je aspon videt puvodni bilboard pred upravou.

před 3218 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

https://youtu­.be/jIOtMWkOc­tw Tak jsem nasla into video na yt.

před 3218 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Agneto, nezda se mi, ze by obrazek znazornoval obrizku. Delas si srandu, ze jo?

před 3231 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

Jsem tady abych informovala, a myslím, že si na mě nikdo nestěžuje, tady je prosím moje preference:DDD: (z včerejšího komentu)
Avatar uživatele
Pokročilý
Pumík

Ano ano,ale nechápu proč jste furt tak vstahovačná,asi máte pocit ,že jste alfasamice něco jako nevěsta kristova,ale co i ,když si konkrétně můžu o vás myslet,že jste namyšlená čarodejnice a vaše slovo je víc než posvátné,tak přesto s vámi občas souhlasím,ale tentokrát jste trochu vedle,protože na pokryteckou kritiku mojí osoby se vás nikdo neptal,děkuji
:DDD

před 3231 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

Kapko > vidíš…moje slovo je posvátné:DDD

před 3231 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Agneto a Arygnocy, ze by obrizku vykonavali tri chlapi se stazenyma kalhotama na zemi v rohu mistnosti? To mi chcete namluvit?
Nejsem odbornik na zenskou obrizku, ale jednu dost podrobnou autobiografii jsem o ni cetla. Vykonavaji ji pouze zeny devcatum do urciteho veku, proste detem. Tady vidim dospelou BILOU zenu a tri muze. Jeden je jen ve slipech a dva maji kalhoty na pul zerdi. Asi jim je horko pri te operaci, ne?

před 3231 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

nikde v otázke nie ja ani zdroj/odkaz (okrem toho, že to je na fb), niet z čoho vychádzať.
netvrdím, že to je fotené vo fínsku (to asi nie je, keď na bilboarde je napísané >contact the finnish embassy now< (hneď teraz kontaktujte fínsku ambasádu)).
skôr sa jedná o (fínsku) antireklamu proti prisťahovalcom, ale možno i skutočne pravdivý snímok niekde z afriky.

nezaoberal som sa pravosťou – skôr konštatovaním agnesy (vo fínsku je ženská obriezka skutočne povolená).
postoje postáv a ich konfiguráciu na bilboarde je si možné vysvetliť akokoľvek – nepoznám africké rituály.

;-Q

před 3231 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Ja zadny zdroj k tomu obrazku ani nemam. Proste jen ten obrazek, ktery nekdo sdilel na fb.
Postoj chlapa, co si stahuje kalhoty si vysvetluji jen jednim zpusobem. Na dalsi moznosti mi asi chybi fantazie. :)

před 3231 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

skoro nahé ženy sa prechádzajúce po uliciach si chlapi tiež vysvetľujú posvojom – a verte, že IBA JEDNÝM spôsobom.
na ďalšie možnosti chýba fantázia.

;-Q

před 3230 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Streetart? To je mysleno ironicky nebo vazne? Ja tomu nerozumim. Jestli o tom obrazku nekdo vi neco vic, tak mi to vysvetlete. Dik.

před 3231 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek