Je na nějakém hradě nebo zámku i plavecký bazén z doby, kdy byl zámek či hrad obýván původním majitelem či jeho potomky?

Nejlepší odpověď
terry

Je. Plavávalo se okolo hradu v hradním příkopu.
V Červené lhotě se mohlo plavat více.

http://www.go­ogle.cz/search?q=%C4%8Der­ven%C3%A1+lho­ta&hl=cs&prmd=im­vns&source=lnms&tbm­=isch&ei=5AZuT5au­JpDmtQac06yGAg&sa=X&o­i=mode_link&ct=mo­de&cd=2&sqi=2&ved=0CBYQ_­AUoAQ&biw=1144&­bih=734

Další odpovědi
venkovan

Tato otázka je časově velmi široká. Ale někteří potomci původního majitele na zámku si udělali laminátový bazén a skluzavkou z nerez železa.