Kotja

Je na juvenilní justici něco pravdy?

Nedokážu si představit, že by se odebíraly děti za hovadiny.
Už kvůli tomu, že když jsou ohrožená mláďata, tak se v mozku dobrého rodiče sepnou prastaré dráhy, hormony se aktivují a milý odebírač dětí si najednou přeje dělat něco méně nebezpečného. Třeba likvidovat minová pole.

Odpovědi
www

Poněvadž je dnešní doba sama o sobě v některých záležitostech dostatečně šílená (byznys, bezohlednost, stav morálky ap.), přikláním se k názoru, že to možné je.

Dochy

Začínám mít pocit, že ano. Vzhledem k tomu že o tom byl pořad i na ČT, kde o tom mluvili i osoby se snadno ověřitelnou kvalifikací – takže by případný blud byl snadno prokazatelný a o tom jsem zatím nic neslyšel…

Hamon

Určití lidé si řeknou: vezmete mi dítě, udělám si nové.