uccello

Je na fotbalových stadionech i nějaký neutrální sektor?

O fotbal se nezajímám, ale někdy bych se šel podívat jen tak na kukandu. Nemám ani žádný oblíbený tým a nerad bych se dostal do blízkosti nějakých bezmozků s dělobuchy. Poradíte mi, kam si sednout?

Nejlepší odpověď
Emefej

Ty exoty můžeš potkat i před zápasem nebo po něm a na ulici se jim nevyhneš. Zůstaň doma, v TV je to bezpečnější.
Doplňuji:
Sektory pro normální lidi tam jsou taky, zeptej se při nákupu vstupenky.

Další odpovědi
dnb

Je, ale nesmíš se ocitnou na zápasu Baník – Sparta, tam už žádné takové místo nenajdeš