Je můj pes/kocour šťastný?

Určité chvíle dávají jasnou odpověď. Lze to ale určit i „globálně“? Tedy specifikovat míru spokojenosti v bytí…

Odpovědi
petra15

Já jsem si jistá, ze jsou u tebe stastní… 🙂xD
Potom, cos mi podal tak krásnou odpoved na moji poslední otázku:-)xD

beer

Zvířata berou svůj život jinak než lidé a nelze jejich „míru spokojenosti v bytí“ nijak specifikovat.
Zvíře jednoduše žije a má-li náš kocour nebo pes dostatek potravy, klidu, kontaktu, aktivit atd, jsou oba spokojeni.