Je můj PC připojený z jiné galaxie?

Včera večer jsem chtěl sledovat středeční film Želary, který nabízel portál Seznam.cz. Při kliknutí na daný film se mi objevila hláška ve dvou jazycích, že litují, ale sledování je určené pouze v Česku. Jak je to možné a stalo se to někdy i vám?
Doplňuji:
Jsem připojen přes tlf. linku, nemám žádný anonymizer, používám prohlížeč Chrome.

Nejlepší odpověď
anonym

Zřejmě máš IP z neČeska – nepoužíváš třeba nějaký ´anonymizer´?
Ne – při připojení přes českého poskytovatele se mi to ještě nestalo, při roamování ano.
Doplňuji:
Tak kontaktuj svého providera se žádostí o vysvětlení…
😉

Další odpovědi
Dochy

Nepíšeš jak seš připojen a jaký máš prohlížeč. Například Opera tak dopadne pokud má povoleno … myslím, že tomu říkají „opera turbo“ … zkrátka zrychlení, kdy provoz jde přes jejich servry, které příchozí data komprimují. Ty servry nejsou v ČR a tudíž ani Seznam neví o tom, že jseš místní.

huxa

Je to možné. Klidně se mohlo při různých dislokací elektronů stát, že máš v PC „svoji“ galaxii a proto ti to seznam zablokoval. Nebo jen nemáš českou IP.

Emefej

Pokud se připojuješ přes červí díru, tak je to velice pravděpodobné. Nemáš někde blízko počítače hvězdnou bránu?

arygnoc

áno, denne.

je to proste geodiskriminácia.
a galaxodiskrimi­nácia.

gagaga

:)