chocapik

Je správný můj návrh na proceduru vedoucí ke zhubnutí?

Nedávno jsem četl o tom, vědci objevili hormon sportu: Irisin -ten mění formu tuku z „normálního“ na snadno zpracovatelný. Mě napadlo využít ho jako základ pro všeobecně využitelnou proceduru která by mohla snadno z tlustých lidí dělat hubené.
Tady je hrubý nástin této procedury.
A- příprava těla

  1. Irisin – změní formu tuku na snadněji zpracovatelnou.

2)Adrenalin – zrychlí organismus aby budování svalů bylo rychlejší

  1. X – nějaká látka, která by uvolnila krevní řečiště (Předpokládám že obézní lidé budou míti vyšší krevní tlak z důvodu zanesených žil a tepen cholesterolem a jinými látkami)
  2. y – mozkový relaxant má za cíl pouze uklidnit pacienta jinak není podstatný (neměl by fungovat jako uspávadlo člověk by jen neměl vnímat své tělo tak moc)

B -Vnější vlivy
1)elektrická stimulace svalů – nutí svaly zatínat se a povolovat což nahrazuje trénink.

  1. teplota

    a)chlad – tělo musí vydávat více energie na udržení tělesné teploty a spaluje tuk rychleji

    b)horko – vše funguje rychleji tudíž tělo rychleji nabírá svaly

otázka je položena hlavně pro odborníky
zajímá mne jestli je to možné aby to fungovalo případně jestli tam je nějaká trhlina a jaká
toto by mělo sloužit všem takže pokud je to reálně proveditelné a máte prostředky aplikujte tuto metodu
jediné co chci je aby se toto využilo
já sám jsem pouze student elektroniky a nikdy jsem toto nezkoušel využít v praxi

Nejlepší odpověď
da ny

Je to nesmysl

  1. Zejména tato Vaše věta :„(Předpokládám že obézní lidé budou míti vyšší krevní tlak z důvodu zanesených žil a tepen cholesterolem a jinými látkami)“

je totální nesmysl ;)
Z čeho soudíte, že obézní člověk má zanesené tepny cholesdterolem???
Cévy zanesené cholesterolem má člověk, který má v důsledku zánětlivého procesu cév tyto nenávratně „poškozené“, místy i zúžené. Teprve v takových cévách se začíná „usazovat“ cholesterol.
Zdravé cévy nemají s cirkulací cholesterolu žádný problém.
Jistě jste zaznamenal, že vyšší až vysokou hladinu cholesterolu má např. i dítě a osoby štíhlé. Mnoho obézních lidí má hladinu cholesterolu a cévy vpořádku a tedy žádné cholesterolové částice se nemají kde ukládat a co ucpávat.

Podobně se dá polemizovat i o dalších bodech.

Další odpovědi
ivzez

Je to nesmysl

arygnoc

Je to nesmysl