zjentek

Je mravenec více agresivní, když sní cukr a nebo, když sní mrtvýho brouka?

Tak třeba, když sní majku. A nemyslím tu včelku, ani tu paštiku z bůhvíčeho, ale třeba majku fialovou. Anebo sní třeba sršeň.

Kdy je mravenec více agresivní?

Kategorie: HMYZ

Odpovědi
hapiky

Možná, že to bude stejné jako pití alkoholu u lidí!

Kepler

Já fakt nevím, v životě jsem nežral čistý cukr (když tak s Alpou) a brouky už vůbec. Ale myslím, že mravenec je nejagresivnější, když brání svůj habitat, nebo má fakt hlad. To pak sežere všechno. Tývývogo, vzpomněl jsem si na vojnu…

mosoj

To nevím, ale vím, že když tě štípne brabenec naskočí ti pupenec.

zjentek

Já po cukru víc než po mase, ale…
(Nechci ovlivňovat odpovědi.)