Rozamunda

je možný že si špatně žehlím vlasy ?

vždycky si je vyžehlím a jak pak jdu ven tak se mě to za hodinu až dvě zase dá to původního stavu

Odpovědi
www

Je to nejen možné, ale i pravděpodobné 😉

arygnoc

asi je normálne si vlasy nežehliť.
holt, každý máme nejaké vlasy, či sa nám to páči alebo nie (no dobre, homer simpson je výnimkou)

badisko

Vcera jsi se ptala na pripravek k zehleni vasu …uz jsi ho Vyzkousela ? pokud ne vlasy se ti budou kroutit zase …a nektere tipy vlasu proste vyzehlit nejdou porad se s kadernici …

Natee

Pokud je venku vlhko, vlasy se opět zvlní, nežehlíš je špatně.
Mě pomáhá nalakovat je.

VIKTORIÁ

Je to možné.. Nevím, jak si žehlíš vlasy, ale měla by jsi zhruba takhle: Po umytí si na ně nastříkat sprej proti popálení, vysušit je a rozdělit na 2 části, pokud jich máš hodně(vrchní vlsy do drdolu a dolní nechat rozpuštěné), vzít malý hřebínek a spolu s žehličkou (hřebínek samozd.vpředu) jet po vlasech až dolu. Popřípadě nakonec vlasy zafixovat lakem.. JEstli si je takhle žehlíš, tak nevím, v čem je problém, ale přirozené vlasy jsou někdy lepší:)..