zjentek

Je možný, že až homosexualita získá „většinu“, že se pak politika se šoubyznysem úplně propojí?

Nejlepší odpověď
gecco

Jak souvisí homosexualita, politika a šoubysnys???
😁
A co myslíš „většinou“?? – většina lidí bude

  1. volit homosexuální zastupitele??
  2. homosexuálních??

😁
___
Upřímně – „A“ ani „B“ nevěřím, že bylo možné…
😉
___
A – nedávno jsem se ´nedopatřením´ koukal chvíli na záznam jednání v parlametu, od té doby usuzuju, že většina politiků/ček je:

  • impotentních (frigidních)
  • zhola nepřitažlivých

A kromě toho – mohli bychom je označit i za šašky – pokud bychom jim nebyli za blázny…

Další odpovědi
led

Šou(byznys) vidíme u politikov už teraz. Veď keby nedokázali hrať, zaujať divákov a poslucháčov, kto by ich volil…
Na druhej strane na skutočné umenie sa dáva stále menej a menej, aj v tom je politika. Takže určité prepojenie tu je.

led

Funguje to bez ohľadu na sexuálnu orientáciu.