Avatar uživatele
zjentek

Je možný zde požádat o pomoc konkrétní osobu?

Pomoc od konkrétní osoby. (Každá otázka se počítá, jako by byla placená!)

To Roman71: Romane71, mohl bys mně přece jen pomoci? Jde o probíranou TV Philips, uzamčenou kódem (více v linku níže). Chci ji použít jako monitor.

„Zjentku, bylo by možné napsat model TV? Je k nalezení na zadním štítku :) ..zkusím se podívat na konkrétní postup. Jinak pomůže už jen značkový servis.“

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dokaze-nekdo-poradit-jak-odemknout-menu-tv#discussion

Model TV: 23HF5474/10

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? jirka F před 2081 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dubraro

Každý uživatel má možnost poslat zprávu přímo jinému uživateli. Políčko s obálkou vpravo nahoře.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
orestez

Při vypnutém tv přístroji podržte na ovladači tlačítko i, info – platí pro Grundig, a televizi zapněte. Dostanete se do servisního módu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Roman71

Díky za model. Zjistím možnosti a dám ti vědět soukromou zprávou :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

K oslovení konkrétní osoby
byste měl použít soukromou zprávu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Roman71: Díky, jupí! ;)

před 2081 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Roman71

Kontaktoval jsem kolegu v servisu, podívá se na konkrétní postup přímo pro tvůj model :) ..rádo se stalo :)

před 2081 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Tak to jsou skvělé novinky, díky! Koupil jsem kvůli tý TV kabel DVI za 2kila, tak to mám připravené, jenže funkce ovladače jsou omezené. Konkrétně se nedostanu do menu a předpoklad je ten, že v menu najdu „AV prostředí“ (nevím jak správně nazvat), protože ovladač tl. AV nedisponuje, stejně jako samotná bedna. Laicky řečeno mám TV připojenou, PC ji jako zařízení našel, ale nedostanu se „tam“, kde se data zobrazují (mohu přepínat pouze kanály, těch 35). 34 pro ženy- zrnění a 35.kanál je nastaven na settopbox či tak něco (černý obraz), data z kompu tam netečou. Vím, jak to zní, když to píšu já, musí to být pro některé zážitek na CELÝ ŽIVOT, ale snad se zorientuješ i tak. Inteligentní člověk se prej zorientuje i v bordelu ;). Jinak mám ten dojem, že nakonec to vyřeší:

  1. úplná banalita, kdy zmáčknu či přidržím něco na ovladači/bedně a vše poběží,
  2. bude třeba odletovat součástku v bedně, protože je TV omezena od výroby (to je ta ZLÁ verze).

Na každý pád ti mnohokrát děkuji.

PS: K TV jsem přišel legálně, skutečně. Zkrátka jen nevím, jak pracuje, ale vím, že je škoda to vzdát a postavit ji k popelnici.

před 2081 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Roman71

Ono to šlo kdesi v menu nějakou kombinací tlačítek přepnout, ale model od modelu je to jinak.
Až bude vypnutý hotelový režim, budeš moct televizi normálně používat :)

před 2081 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Dubraro: napsal jsem …

Orestesz: ne, nic…

před 2081 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Ivzez, vy si ze mě snad děláte šoufek…

před 2081 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

To bych si nikdy nedovolila…

před 2081 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Elektronika