bedunka

Je možný ve felicii ztratit víčko od oleje?

Dnes jsem otevřela motor a víčko nikde.

Nejlepší odpověď
brillant

Ano, je to možné. Např. mohlo být špatně nasazené, může být ucpané odvětrávání atd., příčin může být mnoho.

Další odpovědi
JájsemRaibek

Ano je to možné.
http://vtipni­ce.eu/wp-content/upload­s/2015/10/Vti­py-o-blond%C3%BDn%C3%­A1ch-pneumatika.png

petaklimsu

taky mi kdysi vypadlo, naštěstí neopustilo auto. Tak jsem k němu přivřel kousek gumového pásku, aby drželo a bylo to v cajku.

cukrar

Ano, je to možné a mnohým se to stalo. Důvod bývá jednoduchý, dolijí olej, ale již nenasadí víčko. Někdo pak tvrdí, že se povolilo samo.