zjentek

Je možný vypěstovat banán s příchutí vanilky, marcipánu, nebo cherry?

A pokud by to šlo, tak proč asi to někdo neudělá?

A jak dlouho by v banánu příchuť fungovala, než by z něj byl zase obyčejný banán?

Geneticky asi, jako je např. jahodová máta a všechny ty ostatní rostliny vyšlechtěné ne přírodou, ale člověkem.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Doufám že ne. Když si lidé hrají na Boha, špatně to dopadne.Viz Boj proti přírodě. Např. proti klimatu.

Další odpovědi
led

Máte vy chute a banán s rumovou príchuťou by sa nenašiel? Ale taký bezalkoholický, aby sme nenafúkali. 😈

Umelo vypestovať rastlinu je snaha človeka trvajúca už tisíce rokov. Vlastne už od čias, keď sa z lovca stal roľník. Aj v súčasnej dobe prebiehajú rôzne pokusy s krížením rastlín, aj s vytvorením nových druhov. Vyčkajte chvíľku, v kozmickom vývojovom meradle, snáď ešte stihnete ochutnať banán s chuťou podľa svojich požiadavok.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.